ΑΘΗΝΑ 16 ΜΑΙΟΥ 2017

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Έγινε η κλήρωση !!

Κυριακή 21/5/2017 η σέντρα του τουρνουά ποδοσφαίρου της ΟΒΣΑ.

Αυτοαπασχολούμενοι, μικροί ΕΒΕ, ταξιτζήδες, φορτηγατζήδες με φιλάθλους τα παιδιά μας και τις οικογένειές μας, μακριά από πρωταθλήματα που παίζονται με την ομερτά των ΠΑΕ, στημένα παιχνίδια, εγκληματικές οργανώσεις, στρατιές των ΠΑΕ με περίεργες δραστηριότητες, εμείς παίζουμε μπάλα με συναδέλφους για να χαρούμε, όπως αξίζει το άθλημα αυτό, στέλνοντας το δικό μας μήνυμα:

 

«Δεν Συμβιβαζόμαστε,
 Αγώνας στο Ποδόσφαιρο Νίκη στη Ζωή»

 

Τα παιχνίδια των 4 ομίλων θα διεξαχθούν τις 21/5/17 Πετρούπολη – Καισαριανή -    Ηλιούπολη και 28/5/17 σε Πετρούπολη, Καισαριανή και Ηλιούπολη και 11/6/17 Πετρούπολη, Καισαριανή και Ηλιούπολη .

Από τις 16 ομάδες που συμμετέχουν, στον επόμενο γύρο θα περάσουν οι 2 πρώτες κάθε ομίλου. Οι «νοκ άουτ» αγώνες που θα ακολουθήσουν θα αναδείξουν τον πρωταθλητή.

 

Αναλυτικά όμιλοι και πρόγραμμα:

 

Ο.Β.Σ.Α
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2017

 

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21/5/2017

 


Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α΄ ΓΗΠΕΔΟ   5Χ5  (ΠΟΙΚΙΛΟ ΟΡΟΣ)

 

1. ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΟΞΥΛΟΥΡΓΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  6:30 μ.μ.

2. ΕΝΩΣΗ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥ -  ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ             7:20 μ.μ.

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ  ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5 (ΞΥΛΙΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)

 

1. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΥΤΑΠ/ΜΕΝΩΝ Α΄ΑΘΗΝΑΣ – ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚ/ΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ     9:00 π.μ.

2. ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ -  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΑΦΡΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ   10:00 π.μ.

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ ΓΗΠΕΔΟ   5Χ5  (ΠΟΙΚΙΛΟ ΟΡΟΣ)

 

1.ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤ/ΡΧΩΝ ΚΟΥΡΕΩΝ ΚΟΜΜΩΤΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΩΝ      6:30 μ.μ.

2.ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ     7:20 μ.μ.

 

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ & ΑΛΟΙΜΟΝΤΟΣ (ΣΤΑΣΗ ΜΕΤΡΟ «ΑΛΙΜΟΣ»)

 

1  .ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΤΕΓΗ  6:00 μ.μ.

2.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΙΣΕΜΑ   6:45 μ.μ.

 

 

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28/5/201

 

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α΄ ΓΗΠΕΔΟ   5Χ5  (ΠΟΙΚΙΛΟ ΟΡΟΣ)

 

1.  ΕΝΩΣΗ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥ -  ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΟΞΥΛΟΥΡΓΩΝ     6:30 μ.μ.

2.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ       -    ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ                           7:20 μ.μ.

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ  ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5 (ΞΥΛΙΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)

 

1.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚ/ΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ    10:30 π.μ.

2.  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΑΠ/ΜΕΝΩΝ Α΄ΑΘΗΝΑΣ  - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΑΦΡΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ 11:30 π.μ.

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ ΓΗΠΕΔΟ   5Χ5  (ΠΟΙΚΙΛΟ ΟΡΟΣ)

 

1.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΙΛΙΟΥ  - ΕΝΩΣΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΩΝ                      6:30 μ.μ.

2.  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤ/ΡΧΩΝ ΚΟΥΡΕΩΝ ΚΟΜΜΩΤΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  7:20 μ.μ. 

 

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ & ΑΛΟΙΜΟΝΤΟΣ (ΣΤΑΣΗ ΜΕΤΡΟ «ΑΛΙΜΟΣ»)

 

ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΤΕΓΗ                                                        6:00 μ.μ.

ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΙΣΕΜΑ (Μηχανικοί Αυτοκινήτων)         6:45 μ.μ. 

 

 

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
11/6/2017

 

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Α΄ ΓΗΠΕΔΟ   5Χ5  (ΠΟΙΚΙΛΟ ΟΡΟΣ)

 

1.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  -    ΕΝΩΣΗ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥ    6:30 μ.μ.

2.  ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΟΞΥΛΟΥΡΓΩΝ  -   ΕΝΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΩΝ              7:20 μ.μ.

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ  ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5 (ΞΥΛΙΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ)

 

1.ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΑΠ/ΜΕΝΩΝ Α΄ΑΘΗΝΑΣ       10:30 π.μ.

2.  ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΓΚ/ΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΑΦΡΩΝ ΦΟΡΤΗΓΩΝ 11:30 π.μ.

 

Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ ΓΗΠΕΔΟ   5Χ5  (ΠΟΙΚΙΛΟ ΟΡΟΣ)

 

1.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΙΛΙΟΥ  - ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤ/ΡΧΩΝ ΚΟΥΡΕΩΝ ΚΟΜΜΩΤΩΝ      6:30 μ.μ.

2.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ -   ΕΝΩΣΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΩΝ    7:20 μ.μ.                                                                                          

 

Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΗΠΕΔΟ 5Χ5 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ & ΑΛΟΙΜΟΝΤΟΣ (ΣΤΑΣΗ ΜΕΤΡΟ «ΑΛΙΜΟΣ»)

 

1.  ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΒΕ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                     6:00 μ.μ.

2.  ΣΙΣΕΜΑ (Μηχανικοί Αυτοκινήτων)  - ΣΤΕΓΗ                                       6:45 μ.μ.