ΑΘΗΝΑ 23 ΜΑΙΟΥ 2016

1η Αγωνιστκή

Με μεγάλη επιτυχία ξεκίνησε το τουρνουά ποδοσφαίρου της ΟΒΣΑ την Κυριακή 22 Μαΐου

      Αυτοαπασχολούμενοι, μικροί ΕΒΕ, ταξιτζήδες, φορτηγατζήδες με φιλάθλους τα παιδιά μας και τις οικογένειές μας, μακριά από πρωταθλήματα που παίζονται με την ομερτά των ΠΑΕ, στημένα παιχνίδια, εγκληματικές οργανώσεις, στρατιές των ΠΑΕ με περίεργες δραστηριότητες, έπαιξαν μπάλα με συναδέλφους,  χάρηκαν και διασκέδασαν, όπως αξίζει το άθλημα αυτό, στέλνοντας το δικό μας μήνυμα:
«Δεν Συμβιβαζόμαστε, Αγώνας στο Ποδόσφαιρο Νίκη στη Ζωή»

Η πρώτη αγωνιστική, στέφθηκε με επιτυχία. Νικητές και ηττημένοι, αγκαλιασμένοι, προχωράμε για την δεύτερη αγωνιστική.

 

Τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής:

 

1ος Όμιλος Γήπεδο Καισαριανής (Σκοπευτήριο)

 

Γκολ

Βαθμ.

 

Αποτ.

ΕΒΕ Καισαριανής

23-10
9

22-Μαϊ

 

ΣΙΣΕΜΑ (Μηχανικοί)

21-15
6

 Υδραυλικοί – ΕΒΕ Καισαριανής

4-9

Υδραυλικοί

13-24
3
 Κομμωτές – ΣΙΣΕΜΑ
3-6

Κομμωτές

9-17
0

29-Μαϊ

 

 

 

 

 ΕΒΕ Καισαριανής – ΣΙΣΕΜΑ

9-4

 

 

 

 Υδραυλικοί – Κομμωτές

6-4

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 Υδραυλικοί –  ΣΙΣΕΜΑ

3-11

 

 

 

ΕΒΕ Καισαριανής – Κομμωτές

5-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος Όμιλος Γήπεδο Ρουφ

 

 

 

 

 

ΤΕΙ Πειραιά

28-18
9

22-Μαϊ

 

 Σωματείο Α’ Αθήνας

17-16
6

 ΤΕΙ Πειραιά –  Σωμ. Α’ Αθήνας

6-5

ΕΒΕ Μπραχαμιου

15-18
3

 ΕΒΕ Μπραχαμιου – Στεγη plus

3-0

Στεγη plus ξενώνας ασυν.-

11-19
0

29-Μαϊ

 

ανηλίκων αιτ. ασυλο

 

 

 Σωμ. Α’ Αθήνας – ΕΒΕ Μπραχαμιου

7-6

 

 

 

 ΤΕΙ Πειραιά – Στεγη plus

11-7

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 ΤΕΙ Πειραιά – ΕΒΕ Μπραχαμιου

11-6

 

 

 

Στεγη plus – Σωμ. Α’ Αθήνας

4-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος Όμιλος Γήπεδο Γρηγορίου Πετρούπολη

 

 

 

 

 

Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου

15-10
6

22-Μαϊ

 

Σωματείο Φορτηγών

15-13
6

 ΕΒΕ Περιστερίου – Λ.Ε. Ιλίου

3-4

Συντεχνία Ξύλου

9-9
6

Σωμ. Φορτηγών – Συντεχνία Ξύλου

0-3

ΕΒΕ Περιστερίου

11-18
0

29-Μαϊ

 

 

 

 

 Σωμ. Φορτηγών – Λ.Ε. Ιλίου

5-4

 

 

 

 ΕΒΕ Περιστερίου – Συντεχνία Ξύλου

2-4

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 ΕΒΕ Περιστερίου –  Σωμ. Φορτηγών

6-10

 

 

 

 Συντεχνία Ξύλου – Λ.Ε. Ιλίου

2-7

 

 

 

 

 

4ος Όμιλος Γήπεδο Α’ Λυκείου Πετρούπολης

 

 

 

 

 

ΕΒΕ Ηρακλείου

18-8
7

22-Μαϊ

 

Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

12-11
4

Ένωση Μετάλλου – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

5-1

Ένωση Μετάλλου

5-7
3

ΕΒΕ Ηρακλείου – ΕΒΕ Γαλατσίου

12-5

ΕΒΕ Γαλατσίου

11-20
3

29-Μαϊ

 

 

 

 

 Ένωση Μετάλλου – ΕΒΕ Ηρακλείου

0-3

 

 

 

ΕΒΕ Γαλατσίου – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

3-8

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 ΕΒΕ Γαλατσίου – Ένωση Μετάλλου

3-0

 

 

 

 ΕΒΕ Ηρακλείου – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

3-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προημιτελικοί

 

 

Ημιτελικοί

 

1. ΕΒΕ Καισαριανής – Σωμ. Φορτηγών

Νικ. Αγ. 1 – Νικ.αγ. 3

 

2. Λ. Ε. Ιλίου – ΣΙΣΕΜΑ

 

 

3. ΤΕΙ Πειραιά – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

Νικ. Αγ. 2 – Νικ.αγ. 4

 

4. ΕΒΕ Ηρακλείου – Σωμ. Α’ Αθήνας