ΑΘΗΝΑ 20 ΜΑΙΟΥ 2016

Έγινε η κλήρωση

Tην Κυριακή η σέντρα του τουρνουά ποδοσφαίρου της ΟΒΣΑ.

          Αυτοαπασχολούμενοι, μικροί ΕΒΕ, ταξιτζήδες, φορτηγατζήδες με φιλάθλους τα παιδιά μας και τις οικογένειές μας, μακριά από πρωταθλήματα που παίζονται με την ομερτά των ΠΑΕ, στημένα παιχνίδια, εγκληματικές οργανώσεις, στρατιές των ΠΑΕ με περίεργες δραστηριότητες, εμείς παίζουμε μπάλα με συναδέλφους για να χαρούμε, όπως αξίζει το άθλημα αυτό, στέλνοντας το δικό μας μήνυμα:
«Δεν Συμβιβαζόμαστε, Αγώνας στο Ποδόσφαιρο Νίκη στη Ζωή»

           Τα παιχνίδια των 4 ομίλων θα διεξαχθούν τις 22-29/5 και 5/6 σε Πετρούπολη, Καισαριανή και Ρουφ. Από τις 16 ομάδες που συμμετέχουν, στον επόμενο γύρο θα περάσουν οι 2 πρώτες κάθε ομίλου. Οι «νοκ άουτ» αγώνες που θα ακολουθήσουν θα αναδείξουν τον πρωταθλητή.

 

Αναλυτικά όμιλοι και πρόγραμμα:

1ος Όμιλος Γήπεδο Καισαριανής (Σκοπευτήριο)

 

 

ΕΒΕ Καισαριανής

22-Μαϊ

Υδραυλικοί

10:00 Υδραυλικοί – ΕΒΕ Καισαριανής

Κομμωτές

11:00 Κομμωτές – ΣΙΣΕΜΑ

ΣΙΣΕΜΑ (Μηχανικοί)

29-Μαϊ

 

10:00 ΕΒΕ Καισαριανής – ΣΙΣΕΜΑ

 

11:00 Υδραυλικοί – Κομμωτές

 

5-Ιουν

 

10:00 Υδραυλικοί -  ΣΙΣΕΜΑ

 

11:00 ΕΒΕ Καισαριανής – Κομμωτές

 

 

 

 

2ος Όμιλος Γήπεδο Ρουφ

 

 

 

ΕΒΕ Μπραχαμιου

22-Μαϊ

Στεγη plus ξενώνας ασυν.-

10:00 ΤΕΙ Πειραιά -  Σωματείο Α’ Αθήνας

ανηλίκων αιτ. ασυλο

11:00 ΕΒΕ Μπραχαμιου – Στεγη plus

ΤΕΙ Πειραιά

29-Μαϊ

 Σωματείο Α’ Αθήνας

10:00 Σωματείο Α’ Αθήνας - ΕΒΕ Μπραχαμιου

 

11:00 ΤΕΙ Πειραιά - Στεγη plus

 

5-Ιουν

 

10:00 ΤΕΙ Πειραιά - ΕΒΕ Μπραχαμιου

 

11:00 Στεγη plus - Σωματείο Α’ Αθήνας

 

 

 

 

3ος Όμιλος Γήπεδο Γρηγορίου Πετρούπολη

 

 

ΕΒΕ Περιστερίου

22-Μαϊ

Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου

10:00 ΕΒΕ Περιστερίου – Λ.Ε. Ιλίου

Σωματείο Φορτηγών

11:00 Σωματείο Φορτηγών - Συντεχνία Ξύλου

Συντεχνία Ξύλου

29-Μαϊ

 

10:00 Σωματείο Φορτηγών - Λ.Ε. Ιλίου

 

11:00 ΕΒΕ Περιστερίου - Συντεχνία Ξύλου

 

5-Ιουν

 

10:00 ΕΒΕ Περιστερίου -  Σωματείο Φορτηγών

 

11:00 Συντεχνία Ξύλου - Λ.Ε. Ιλίου

 

 

 

 

4ος Όμιλος Γήπεδο Α’ Λυκείου Πετρούπολης

 

 

Ένωση Μετάλλου

22-Μαϊ

Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

10:00 Ένωση Μετάλλου - Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

ΕΒΕ Ηρακλείου

11:00 ΕΒΕ Ηρακλείου - ΕΒΕ Γαλατσίου

ΕΒΕ Γαλατσίου

29-Μαϊ

 

10:00 Ένωση Μετάλλου - ΕΒΕ Ηρακλείου

 

11:00 ΕΒΕ Γαλατσίου - Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

 

5-Ιουν

 

10:00 ΕΒΕ Γαλατσίου - Ένωση Μετάλλου

 

11:00 ΕΒΕ Ηρακλείου - Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου