ΑΘΗΝΑ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

3η Αγωνιστκή

Ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση του τουρνουά ποδοσφαίρου την Κυριακή 5 Ιουνίου.

   Με την ολοκλήρωση και της τρίτης αγωνιστικής ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση του τουρνουά ποδοσφαίρου της ΟΒΣΑ. Οι ομάδες που προκρίθηκαν το γιόρτασαν μαζί με τις ομάδες που αποκλείστηκαν.  Συνεχίζουμε αποφασιστικά  στο δεύτερο γύρο:

«Δεν Συμβιβαζόμαστε, Αγώνας στο Ποδόσφαιρο Νίκη στη Ζωή»

 

Τα αποτελέσματα όπως διαμορφώνονται μετά και την τρίτη αγωνιστική. Ποιοι προκρίθηκαν στη δεύτερη φάση και με ποιους παίζουν:

 

1ος Όμιλος Γήπεδο Καισαριανής (Σκοπευτήριο)

 

Γκολ

Βαθμ.

 

Αποτ.

ΕΒΕ Καισαριανής

23-10
9

22-Μαϊ

 

ΣΙΣΕΜΑ (Μηχανικοί)

21-15
6

 Υδραυλικοί – ΕΒΕ Καισαριανής

4-9

Υδραυλικοί

13-24
3
 Κομμωτές – ΣΙΣΕΜΑ
3-6

Κομμωτές

9-17
0

29-Μαϊ

 

 

 

 

 ΕΒΕ Καισαριανής – ΣΙΣΕΜΑ

9-4

 

 

 

 Υδραυλικοί – Κομμωτές

6-4

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 Υδραυλικοί –  ΣΙΣΕΜΑ

3-11

 

 

 

ΕΒΕ Καισαριανής – Κομμωτές

5-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος Όμιλος Γήπεδο Ρουφ

 

 

 

 

 

ΤΕΙ Πειραιά

28-18
9

22-Μαϊ

 

 Σωματείο Α’ Αθήνας

17-16
6

 ΤΕΙ Πειραιά –  Σωμ. Α’ Αθήνας

6-5

ΕΒΕ Μπραχαμιου

15-18
3

 ΕΒΕ Μπραχαμιου – Στεγη plus

3-0

Στεγη plus ξενώνας ασυν.-

11-19
0

29-Μαϊ

 

ανηλίκων αιτ. ασυλο

 

 

 Σωμ. Α’ Αθήνας – ΕΒΕ Μπραχαμιου

7-6

 

 

 

 ΤΕΙ Πειραιά – Στεγη plus

11-7

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 ΤΕΙ Πειραιά – ΕΒΕ Μπραχαμιου

11-6

 

 

 

Στεγη plus – Σωμ. Α’ Αθήνας

4-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος Όμιλος Γήπεδο Γρηγορίου Πετρούπολη

 

 

 

 

 

Λαϊκή Επιτροπή Ιλίου

15-10
6

22-Μαϊ

 

Σωματείο Φορτηγών

15-13
6

 ΕΒΕ Περιστερίου – Λ.Ε. Ιλίου

3-4

Συντεχνία Ξύλου

9-9
6

Σωμ. Φορτηγών – Συντεχνία Ξύλου

0-3

ΕΒΕ Περιστερίου

11-18
0

29-Μαϊ

 

 

 

 

 Σωμ. Φορτηγών – Λ.Ε. Ιλίου

5-4

 

 

 

 ΕΒΕ Περιστερίου – Συντεχνία Ξύλου

2-4

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 ΕΒΕ Περιστερίου –  Σωμ. Φορτηγών

6-10

 

 

 

 Συντεχνία Ξύλου – Λ.Ε. Ιλίου

2-7

 

 

 

 

 

4ος Όμιλος Γήπεδο Α’ Λυκείου Πετρούπολης

 

 

 

 

 

ΕΒΕ Ηρακλείου

18-8
7

22-Μαϊ

 

Εμπορικός Σύλλογος Ιλίου

12-11
4

Ένωση Μετάλλου – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

5-1

Ένωση Μετάλλου

5-7
3

ΕΒΕ Ηρακλείου – ΕΒΕ Γαλατσίου

12-5

ΕΒΕ Γαλατσίου

11-20
3

29-Μαϊ

 

 

 

 

 Ένωση Μετάλλου – ΕΒΕ Ηρακλείου

0-3

 

 

 

ΕΒΕ Γαλατσίου – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

3-8

 

 

 

05-Ιουν

 

 

 

 

 ΕΒΕ Γαλατσίου – Ένωση Μετάλλου

3-0

 

 

 

 ΕΒΕ Ηρακλείου – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

3-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Προημιτελικοί

 

 

Ημιτελικοί

 

1. ΕΒΕ Καισαριανής – Σωμ. Φορτηγών

Νικ. Αγ. 1 – Νικ.αγ. 3

 

2. Λ. Ε. Ιλίου – ΣΙΣΕΜΑ

 

 

3. ΤΕΙ Πειραιά – Εμπ. Σύλ. Ιλίου

Νικ. Αγ. 2 – Νικ.αγ. 4

 

4. ΕΒΕ Ηρακλείου – Σωμ. Α’ Αθήνας